Проектор Optoma Gt2100Hdr (E9PD7L311EZ2)
  • В наявності
  • Код: MXM3590147
Менеджер
Менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Проектор Optoma GT2100HDR
Екологічний, короткофокусний лазерний проектор Full HD для дому
Функції
Яскравість 4200 люменів для перегляду при включеному світлі
Лазерний проектор Full HD 1080p, вхід 4K UHD і HDR
Екологічний дизайн
Низьке споживання енергії, енергозбереження та тривалий термін служби продукту
Компактна конструкція та короткофокусний об'єктив
Зображення 100" з відстані трохи більше метра
Створений для конкурентної переваги в іграх
Підтримує 1080p 120 Гц при 8,6 мс та вхід 4K при 1080p 60 Гц 17 мс
Спроектований з думкою про майбутнє
Технологія енергозбереження
Зменшує споживання енергії навіть на 47% у порівнянні з рішеннями на основі ламп.
Зменшення вуглецевого сліду
Екологічна упаковка
Упаковки виготовлені з матеріалів, що підлягають переробці та багаторазового використання.
Сталеві матеріали
Виготовлені з безпечних та перероблених матеріалів.
Проекція навіть при включеному світлі
Лазерна технологія
Короткий фокус
Full HD 1080p
Сумісність HDR і HLG
Чудові кольори
Ігровий режим
Подвійний вхід HDMI
Керування
Повна проекція 360
Full 3D
Авто вимкнення
24p
Вбудований динамік
Живлення USB
Використовуйте порт USB-A для живлення HDMI ключа, такого як Google Chromecast.
Специфікація
Дисплей/зображення
Технологія відображення: DLP™ Роздільна здатність: 1080p Full HD (1920x1080) Яскравість: 4 200 люменів Контраст: 300 000:1 Динамічний коефіцієнт контрасту: 2 000 000:1 Нативні пропорції екрану: 16:9 Коефіцієнт проекції - сумісний: 4:3, 16:9, 16:10 Корекція трапеції - горизонтальна: +/-15° Корекція трапеції - вертикальна: +/-15° Кількість відображуваних кольорів (мільйони): 1073.4 Швидкість горизонтального сканування: 15 ~ 140Khz Швидкість вертикального сканування: 24 ~ 120Hz Однорідність: 75% Розмір екрану: 0.91м ~ 7.42м (36" ~ 292") діагональ
Інформація про лампу
Джерело світла: Термін служби ЛАЗЕРУ: 30 000 годин
Оптичний
Коефіцієнт проекції: 0.496:1 Відстань відображення: 0.4м - 3.2м Тип збільшення: Фіксований Фокусна відстань (мм): 7.51 Вбудований зсув: 116%
Зв'язок
Вхідні/вихідні порти
Вхідні порти 2 x HDMI 2.0
Вихідні порти 1 x Аудіо 3.5мм, 1 x USB-A живлення 1.5A
Контроль 1 x RS232, 1 x RJ45
Загальні
Рівень шуму (типовий)
29dB
Рівень шуму (максимальний)
36dB
Сумісність з комп'ютером
FHD, UXGA, SXGA, WXGA, HD, XGA, SVGA, VGA, Mac
Сумісність 2D
NTSC M/J, 3.58MHz, 4.43MHz PAL B/D/G/H/I/M/N, 4,43MHz SECAM B/D/G/K/K1/L, 4.25/4.4MHz 480i/p, 576i/p, 720p(50/60Hz), 1080i(50/60Hz), 1080p(50/60Hz)
Сумісність 3D
Так (DLP 3D: PC frame sequential 120Hz 3D, Blu-ray DVD 3D)
3D
Full 3D
Безпека
Антикрадіжний захист, блокування Kensington, захист паролем
IP рейтинг
IP6X
OSD / мови відображення
Робота 24 години, 7 днів на тиждень
Так
Так
Умови експлуатації
0°C ~ 40°C, Макс. Вологість 80%, Макс. Висота 2,500м
Пульт
Через картку
Кількість динаміків
1
Вт на динамік
15W
В упаковці
AC живильний кабель
Пульт дистанційного керування з 1x CR2025 батареєю
Основний посібник користувача
Затримка введення
8.60ms
Додаткові бездротові моделі
UHDCast Pro
Живлення
Живлення: 100V ~ 240V, 50-60Hz Споживання енергії (режим очікування): Споживання енергії (мінімальне): 119W Споживання енергії (максимальне): 173W